O NAS

DORADZTWO PRAWNE I BIZNESOWE
PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

 

PNP Design powstał w 2016 r. jako projekt kancelarii prawnej Peter Nielsen & Partners Law Office sp.k. skierowany przede wszystkim do startupów i branży kreatywnej.

Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy w swojej pracy zawodowej towarzyszą klientom na każdym etapie ich działalności biznesowej pełniąc rolę zaufanego doradcy. Łączymy nasze kompetencje, wiedzę i doświadczenie aby oferować usługi skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. To ich zadowolenie jest naszą największą wartością.

Projektujemy rozwiązania praktyczne z zakresu prawa i biznesu, szkolimy, pomagamy i doradzamy w rozwoju każdego pomysłu. Możemy i chcemy towarzyszyć także Tobie w Twoich projektach zawodowych.

Zapraszamy Cię do przejrzenia naszej strony, sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Znajdziesz nas również na

          

Możemy zaoferować Ci kompleksową usługę! Poznaj pozostałe podmioty z GRUPY PNP:

 NASZ ZESPÓŁ

 
Jestem prawdziwym unikatem. Nie tylko odróżniam „własność” od „posiadania”, ale wiem też czym różni się „kilowat” od „kilowatogodziny”. Wszystko dzięki temu, iż od około dziesięciu lat doradzam prawnie i biznesowo klientom z branży energetycznej. Pracuję głównie dla klientów zagranicznych, dzięki czemu nauczyłem się, że wsparcie klienta to także pomoc w negocjacjach, nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych czy pozyskaniu kapitału.

Interesuję się nowymi technologiami, za którymi nie nadążają regulacje prawne. Dziś drony, rozszerzona rzeczywistość czy magazyny energii, a jutro kolejne zjawiska będą mnie fascynować, także jako prawnika.

Motto: “Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha.” - Steve Jobs

Interesują mnie wszystkie nowoczesne technologie i przedsięwzięcia, o ile sprawiają, że żyje się nie tylko nam – ludziom, ale też całej przyrodzie, zdrowiej, dłużej i szczęśliwiej. Nie chcę, żeby dobre pomysły rozbijały się z powodu nieznajomości prawa. Albo żeby zyski z innowacji omijały pomysłodawców, którzy dzięki nim dalej mogliby się przyczyniać do zrównoważonego rozwoju i postępu.

Cieszę się, że jako prawnik mam możliwość wspierania świetnych inicjatyw w negocjacjach, kontaktach biznesowych, administracyjno-podatkowych oraz w realizacji przedsięwzięć biznesowych.Przy okazji biorę udział w przeobrażaniu studenckich projektów w nowoczesne firmy.

Motto: “ Motto: „Jestem częścią procesu pozytywnej zmiany. Nieustannie rozwijam się, uczę i kreuję moją przyszłość w każdym momencie. Moje życie jest ekscytujące i pełne niekończących się możliwości.” - Louise L. Hay

Jestem fanatykiem nowych technologii. Pół mieszkania zapełnione gadżetami. Średnio raz w tygodniu zastanawiam się jak jeszcze mógłbym ułatwić swoje życie. Marzy mi się świat, w którym to maszyny będą pracowały, a sami w tym czasie oddawać będziemy się przyjemnościom.

Niestety, wiem że rozwój technologiczny jest wynikiem ciężkiej pracy. Jako radca prawny staram się dołożyć swoją cegiełkę, wspomagając kreatywnych przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego. Jestem również członkiem grupy roboczej ds. IOT przy Ministerstwie Cyfryzacji.

Motto: “Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego” - naklejka z chipsów Chio

Poza kwestiami związanymi z prawem gospodarczym wspieram swoich klientów w zakresie ochrony danych osobowych z którą wiążą się tajemnice przedsiębiorstwa i cyberbezpieczeństwo. W swojej pracy lubię wykorzystywać nowinki techniczne i prawne (zakładanie spółek przez Internet, szkolenia on-line, itp.).

W życiu kieruję się zasadą „z ufnością we własne siły dostosowuj je do swoich planów” czyli stawiaj sobie ambitne cele, a potem z pewnością znajdziesz siłę na ich osiągnięcie!

Motto: „Mierz siłę na zamiary, nie zamiar podług sił.” - Adam Mickiewicz
Jako radca prawny zajmuję się prawem gospodarczym, w szczególności prawem cywilnym i prawem spółek. Prowadzę spory sądowe i wspieram moich klientów w codziennych problemach związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą.

Sam, jako przedsiębiorca wiem jakie trudności napotykają początkujący przedsiębiorcy na drodze do realizacji swoich planów. Jeżeli brzmi to dla Ciebie znajomo, zapraszam do kontaktu, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Motto: „Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.” - Cyceron
Jestem prawnikiem, ale także przedsiębiorcą, co pozwala mi na szersze, biznesowo-prawnicze spojrzenie na problemy moich klientów. Moje specjalizacje to m.in. prawo spółek, cywilne, upadłościowe i restrukturyzacyjne, obrót nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe.

Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm. Nie boję się wyzwań, przecierania nowych szlaków i nietypowych projektów prawnych. Chcesz wiedzieć jak mogę Ci pomóc - skontaktuj się ze mną.

Motto: „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.” - Albert Einstein

 

SMART START

ZADAJ PYTANIE I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

SP Quick Contact

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

 FAQ – SMART START

Korzystanie z pomocy w ramach PNP Design Smart Start jest nieodpłatne. Współpracujemy z Klientami, którzy mają dużo dobrych pomysłów, ale brakuje im środków na ich realizację. Przy mniejszym czy większym wsparciu finansowym pomysły te mają dużą szanse na odniesienie sukcesu. Doskonale rozumiemy, że początek każdej działalności wiąże się z niemałymi kosztami.
Osoby korzystające z projektu SMART START mają możliwość uzyskania informacji prawniczych o zagadnieniach związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Informacje te mogą dotyczyć w szczególności: założenia działalności gospodarczej, wybranie najkorzystniejszej formy prawnej działalności, opodatkowanie usług oraz sprzedaży towarów, ochrona marki, utworów, tajemnicy firmy, ochrona przed nieuczciwą konkurencją, świadczenie usług drogą elektroniczną i wiele innych które będą stanowić odpowiedź na potrzeby osób korzystających z projektu. Stworzenie projektu SMART START jest naszym pomysłem na zmniejszenie kosztów otwarcia działalności gospodarczej czy też próby udzielenia pomocy już funkcjonującym przedsiębiorstwom.
Informacje o pomyśle biznesowym, jak i wszystkie inne informacje istotne gospodarczo dla Twojego przedsiębiorstwa będą podlegać ochronie prawnej, tak samo jako w przypadku odpłatnej pomocy prawnej w kancelarii prawnej.
W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa, możliwe jest także zawarcie odrębnej umowy o zachowaniu poufności. Zawarcie umowy jest zależne od Ciebie. Jednak nawet w przypadku braku zawarcia odrębnej umowy wszystkie dane znajdują się pod ochroną z mocy prawa.
Na zgłoszone pytania będą odpowiadać prawnicy z kancelarii prawniczej Peter Nielsen & Partners Law Office sp.k. Kancelaria funkcjonuje na polskim rynku prawniczym od 1990 roku. Posiadamy doświadczenie zarówno w pracy z polskimi, jak i zagranicznymi przedsiębiorcami. Nasze usługi mieszczą się w zakresie szeroko pojętej obsługi gospodarczej. Więcej o naszej kancelarii możesz przeczytać na stronie www.pnplaw.pl.
Postaramy się odpowiedzieć na każde możliwie szybko. Nie jesteśmy w stanie zapewnić ile czasu konkretnie zajmie nam analiza zagadnienia prawnego wskazanego w pytaniu. Pytania będą rozpatrywane według kolejności wpływu.
W jednym zgłoszeniu można zadać jedno pytanie. Przy czym jeśli pojawią się pytania dodatkowe związane z głównym tematem zostaną one również uwzględnione. Pamiętaj, że możesz wysłać kilka formularzy zawierających odmienne pytania.
Prawnik zajmujący się odpowiedzią na Twoje pytanie w pierwszej kolejności będzie kontaktować się z Tobą za pośrednictwem e-mail. Jeśli natomiast pytanie okaże się bardziej skomplikowane i będzie wymagać konkretnych wyjaśnień wówczas prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Pamiętaj, że jeśli bardziej dogodną formą kontaktu jest dla Ciebie rozmowa telefoniczna zawsze możesz zaproponować ją prawnikowi. Spotkania będą organizowane tylko w wyjątkowych sytuacjach. Organizację spotkania zostawiamy do decyzji prawnika odpowiadającego na pytanie.
Bezpłatne wsparcie po naszej stronie obejmuje wyłącznie odpowiedź na pytanie wskazane w zgłoszeniu. Wszystkie inne nasze usługi są odpłatne. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy polegającej na zastępstwie procesowym, zastępstwie przed organami administracji bądź też w każdej innej sprawie prawnej, zapraszamy do kontaktu z kancelarią Peter Nielsen & Partners Law Office Sp. k. Mamy nadzieję, że uda nam się wynegocjować warunki współpracy które zadowolą obie strony.
Po wysłaniu zgłoszenia dostaniesz wiadomość wygenerowaną automatycznie z potwierdzeniem doręczenia.
Jeśli prawnik z naszej kancelarii utrzymuje już z Tobą kontakt możesz zwrócić się do niego o pomoc. Jeśli nie masz kontaktu z żadnym prawnikiem z naszej kancelarii możesz wysłać e-mail na adres office@pnplaw.pl Twoja usługa mieści się w zakresie PNP Design? W temacie e-mail dopisz: PNP Design. Dzięki temu wiadomość trafi od razu do naszego zespołu.

 

USŁUGI

ŁĄCZYMY NASZE KOMPETENCJE OFERUJĄC CI ROZWIĄZANIA
ZAPROJEKTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

PNP Design kieruje swoje usługi przede wszystkim do startupów, podmiotów zajmujących się e-commerce, nowymi technologiami oraz do branży kreatywnej. Sektory te wymagają szczególnej obsługi, wykraczającej często poza ramy klasycznego doradztwa prawnego. To zadecydowało o utworzeniu PNP Design, w ramach którego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów łącząc naszą wiedzę i doświadczenie, projektując dla nich optymalne i praktyczne rozwiązania.


Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz poniżej. Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z nami.

 

 

START-UPYJesteś poczatkującym przedsiębiorcą, wynalazcą, pomysłodawcą? Rozwijasz swój projekt w ramach startupu? Wiemy jak ułatwić Ci początki Twojej działalności, jak ją ustrukturyzować oraz jak zabezpieczyć Twoje prawa.

To nie koniec - chcemy pomóc Ci rozwijać Twój projekt na każdym jego etapie, przygotować Cię do rozmów z korporacjami i potencjalnymi inwestorami oraz wesprzeć w trakcie negocjacji czy transakcji. W ramach naszej współpracy możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu ofert, pitch decku, a także w procesie starania się o grant!

Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia i udowodnimy, że prawo nie musi być wcale takie skomplikowane i oderwane od sfery biznesowej.

E-COMMERCESklepy internetowe stały się wygodną alternatywą nie tylko dla osób ceniących czas czy stroniących od tłumów. Sprzedaż online rozwija się dynamicznie stanowiąc już od dawna odrębną od sprzedaży stacjonarnej branżę – branżę która potrzebuje profesjonalnej obsługi zapewniającej bezpieczeństwo właścicielom takiego przedsiębiorstwa, jak również jego klientom.

Sami lubimy robić zakupy przez internet, ale przede wszystkim wiemy na co musisz zwrócić uwagę jeżeli decydujesz się działać w branży e-commerce oraz jak pomóc Ci sprostać wszystkim wymogom prawnym.

BRANŻA KREATYWNAJeżeli tworzysz: projektujesz, programujesz, malujesz, piszesz, grasz, fotografujesz to trafiłeś na właściwą stronę. Nasz zespół jest równie kreatywny jak Twoja praca! Wyróżniamy się nie tylko miłością do pięknych rzeczy, ale również doskonałą znajomością specyfiki szeroko pojętej branży kreatywnej. Wiemy na co każdy twórca musi zwracać uwagę i jak zabezpieczać prawa do danego utworu / dzieła.

Jeżeli sam nie tworzysz, ale korzystasz z takich utworów, pomożemy Ci korzystać z dóbr niematerialnych w sposób nienaruszający prawa, a w tym praw twórców.

Doradzi my Ci także w kwestii prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej.

NOWE TECHNOLOGIEDla naszego zespołu nowe technologie to nie tylko nowe wyzwania (które lubimy!), ale także pasja i codzienność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej klientów działających na rynku nowych technologii. Jesteśmy także aktywni w środowiskach eksperckich i naukowych. Oprócz znajomości procesów, nomenklatury czy otoczenia biznesowego, odznacza nas także kreatywność, która przy tego typu projektach jest bezcenna.

Zadbamy o bezpieczeństwo prawne Twojego innowacyjnego produktu / usługi na każdym etapie przedsięwzięcia. Doradzimy w sprawach własności przemysłowej oraz pomożemy Ci w rozwoju i komercjalizacji Twojego projektu.

WARSZTATY I SZKOLENIAJak na prawników przystało lubimy mówić i dyskutować – ale tylko na temat, i to temat, który sam(a) wybierzesz. Oferujemy Ci profesjonalne, merytoryczne a jednocześnie bardzo praktyczne szkolenia dedykowane Twoim potrzebom. Ofertę tę kierujemy do wszystkich podmiotów – szkół, uczelni, przedsiębiorstw prywatnych każdej wielkości, freelancerów, stowarzyszeń, fundacji i innych.

Dlaczego to my jesteśmy odpowiednim partnerem merytorycznym dla Ciebie? Bo łączymy 26-letnie doświadczenie naszych specjalistów na rynku prawniczym i biznesowym, wiedzę podatkową i księgową oraz kreatywność i umiejętność przedstawiania zagadnień złożonych w sposób prosty i zrozumiały. Wiedzę tę chcemy także przekazać Tobie – na warsztatach praktycznych i spotkaniach przygotowawczych.

PRAWO W PRAKTYCE. STRATEGIA BIZNESOWA. SZTUKA PREZENTACJI.KLIENCI KTÓRZY NAM ZAUFALI

 

 

KONTAKT

Adres
  PNP Design
  Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska
Atrium Centrum
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 59 29 000

  
Drukuj


 

Peter Nielsen & Partners Law Office sp.k. | Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, Polska | NIP: 526-25-35-182 | KRS: 0000006974
PNP DESIGN 2016